5 nej kluků

30. prosince 2011 v 10:08 |  novinky ze světa aneb DRBY 21 stol.
podle mě by to byli třeba....Matt Czuchry
....Adam Brody... atd...ale jsou to:TOP pět nejlépe oblékaných kluků
Sice bychom naše idoly nejraději viděli bez šatů, ale na druhou stranu, těmhle to v oblečení fakt sekne.
Představujeme ti naši nejsilnější pětku kluků, jejichž styl by mohli okopčit i kluci tady u nás.
Justin Bieber je kluk, kterému žádný styl není cizí. nebojí se být za cukrového klučinu v růžovém svetru, odvázaného frajera s velkými sluchátky a barevnými teniskami, nebo elegánem v obleku. Všechno si ale přikořeňuje vlastními kombinacemi a nám se to na něm moc líbí.
Z Taylora Lautnera vyrostl fakt velký fešák. Když se na červeném koberci objevil v dobře padnoucím obleku, všechny přítomné dívky zatajily dech. Tenhle kluk se prostě pro obleky narodil, je v nich neskutečně sexy a přitom působí přirozeně.
Rupert Grint je vtipálek a to se projevuje i v jeho oblékání. Baví nás jeho nenásilné kombinace obleků, do nichž si bere trika s výraznými nápisy. To že k němu pak nosí tenisky je dovyšperkování celého outfitu. Ačkoli takto shodí eleganci drahého společenského oblečení, nikdy nepůsobí jako vagabund, ale naopak má šmrnc.
To Tom Felton je velký elegán. Jeho neotřelé uvolněné kombinace nás fakt dostávají. Milujeme ho v obleku i kožené bundičce a když jsme ho viděli, na fotkách ve vytahaném svetru, seklo mu to i v něm. Tenhle kluk je zkrátka narozen pro to, abychom jej obdivovali.
Jestli si potrpíš na týpky co rádi vypadají jakože jim na vzhledu nezáleží, jakoby vytáhli ze skříně všechno po slepu, ale přitom to má hlavu a patu, pak je i pro tebe vítězem o největšího fešáka Robert Pattinson. Robert totiž nikdy nevypadá, že nad oblečením přemýšlel, ale jeho neomylný instinkt ho vede k úžasným rebelským a přitom sexy outfitům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama